Aerator w płynie- de

2 vorrätig

20,52

Mr. Green Grass
Mr. Green Grass
201 opinii Google
Sebastian Musialek
Sebastian Musialek
2022-11-07
Produkty tej firmy są naprawdę rewelacyjne. Zastosowałem na początku października anty mech. Po kilku dniach po mchu nie było śladu. Równiez zgodnie z poradą otrzymaną od Pana Olafa pierwszy raz przeprowadziłem wertykulacje na jesień (październik) a nie na wiosnę jak co roku. Po wertykulacji zrobiłem dosiew z użyciem ich mieszanki sportowej i cały trawnik posypałem ich nawozem jesiennym. Po 3 tygodniach trawa wygląda super, jest żywo zielona i jędrna. Natomiast nasiona trawy sportowej wzeszły rewelacyjnie i super zagęściły trawnik. Polecam każdemu produkty tej firmy. Na wiosnę zakupię u nich kolejne nawozy do lolejnych etapów pielęgnacji trawnika.
Czytaj więcej
Konrad Żurek
Konrad Żurek
2022-11-07
super obsługa! gorąco polecam
Czytaj więcej
Ludwik Zaunar
Ludwik Zaunar
2022-11-05
Profesjonalna firma :) polecam !!!
Czytaj więcej
Paweł Arsenich
Paweł Arsenich
2022-11-04
Fantastyczna firma
Czytaj więcej
Wincenty Jankowski
Wincenty Jankowski
2022-10-30
Doradztwo na odległość, to forma, której nie da się niczym zastąpić jak się dziej coś dziwnego lub niedobrego na moim trawniku. Szczególne podziękowanie dla Olafa, kompetencja, zrozumienie natychmiastowa reakcja, odpowiedzi, podpowiedzi same dobre działania. POLECAM
Czytaj więcej
Kategorie:

Aerator w płynie

Aerator do trawnika w płynie to biologiczny preparat, którego skład opiera się na naturalnych składnikach. Zawiera pożyteczne mikroorganizmy, pozytywnie wpływające na kondycję trawnika. Jest to bezpieczny produkt, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób przeprowadzisz napowietrzanie trawnika.

Co daje zabieg aeracji trawnika? Przede wszystkim, ziemia zostaje odpowiednio napowietrzona, a przez to staje się mniej zbita i lżejsza. Dzięki temu korzenie uzyskują łatwiejszy dostęp do wody, tlenu i nawozów. Co więcej, poprawa struktury i właściwości gleby pozytywnie wpływa na wzmocnienie korzeni, a tym samym na kondycję i wygląd trawnika. Trawa rośnie silna i zdrowa. Aerator w płynie, wprowadzony do gleby, przyspiesza mineralizację resztek organicznych. Dodatkowo, redukuje chorobotwórcze bakterie, wirusy i grzyby.

Sposób użycia

Do dozownika, który jest nakrętką butelki zawierającej preparat należy podłączyć wąż ogrodowy z szybkozłączką, odkręcić wodę i zwolnić blokadę na dozowniku poprzez przekręcenie jej. Preparat zacznie się pobierać z dozownika i mieszać z wodą, którą należy podlać trawnik. Opakowanie zawiera 600 ml preparatu i wystarcza do oprysku trawnika na powierzchni około 300 m². Zabieg ten należy przeprowadzić dwa-trzy razy w ciągu sezonu wegetacyjnego.

Należy pamiętać, aby preparat chronić przed dziećmi. Nie należy przechowywać go razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Środek przechowywać w temperaturze 0-35°C. Podczas stosowania aeratora nie wolno spożywać posiłków i napojów oraz palić wyrobów tytoniowych. Należy unikać wdychania cieczy roboczej. Po zużyciu preparatu puste opakowanie należy potraktować jak odpad komunalny.

Parametry

Gewicht0.7 kg
Opakowanie