Bezwzględna gwarancja satysfakcji Mr. Green Grass®

Wybierając nawozy Mr. Green Grass®, możesz być spokojny o ich najwyższą jakość i potwierdzoną skuteczność działania. Nasza bezwzględna gwarancja zakłada całkowitą satysfakcję z użytego produktu lub pełny zwrot pieniędzy. Dzięki temu nie ponosisz ryzyka i nie kupujesz przysłowiowego kota w worku.

Z pewnością zgodzisz się z nami, że jakość nawozów w znacznej mierze decyduje o jakości trawnika. Dlatego też warto zdecydować się na produkty o potwierdzonej skuteczności działania. Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas mieszanki nawozowe spełnią Twoje oczekiwania oraz przyniosą oczekiwane efekty. Nasze przekonanie opieramy zarówno na wieloletnim doświadczeniu, jak i na jakości naszych nawozów. Precyzyjne opracowane mieszanki przygotowujemy z wyselekcjonowanych surowców. Co więcej, nasze nawozy opieramy na innowacyjnej technologii Enhanced GRF (Gradual Release Fertilizer), która umożliwia kontrolowane i równomierne uwalnianie składników odżywczych w optymalnym dla trawy momencie. 

Rygorystyczne procedury oraz staranne przygotowanie sprawiają, że finalnie otrzymujemy produkty najwyższej klasy.

Przekonasz się o tym sam, nie ponosząc jakiegokolwiek ryzyka. Wystarczy że zakupisz nawóz i dotrzymasz kilku prostych warunków, a dzięki temu uzyskasz pewność, że w przypadku braku efektów lub wystąpieniu jakichkolwiek problemów zwrócimy Ci całą wydaną kwotę.

Sześć prostych warunków

  • Użyj nawozu zgodnie z instrukcją przy pomocy siewnika rotacyjnego
  • Wysiej nawóz w okresie, do którego jest przeznaczony, nie później niż 14 dni od zakupu 
  • Nagraj film podczas stosowania nawozu
  • Sfilmuj koszenie i podlewanie trawnika (raz w tygodniu)
  • Jeżeli między 14 a 30 dniem od użycia pojawiły się problemy lub nie widać efektów, sfilmuj trawnik
  • Wyślij zgłoszenie do 7 dni od wystąpienia problemów

Dwa dodatkowe warunki dla operatorów boisk

  • Przed zakupem nawozu wykonaj Badanie Gleby
  • Musisz mieć zainstalowany system automatycznego nawadniania

Pamiętaj, że bezwzględna gwarancja satysfakcji obejmuje użyte nawozy. Co więcej, nie musisz nam odsyłać produktu. Jeżeli chcesz zwrócić nawóz, który nie został otwarty i użyty, masz na to 30 dni. W takim wypadku przejdź do zakładki Zwroty.