Mr. Green Grass – Całoroczna Pielęgnacja Trawnika

Mr. Green Grass to firma zajmująca się wszystkimi aspektami związanymi z pielęgnacją trawników domowych oraz boisk sportowych. Została założona w 2000 roku, co czyni nas absolutnymi pionierami w branży na polskim rynku. Oferujemy kompletny program pielęgnacji, na który składają się nasiona, nawozy oraz zabiegi ogrodnicze, sprawdzone i doskonalone przez naszych ekspertów od ponad 20 lat. Nasze doświadczenie zdobyliśmy na tysiącach trawników i dziesiątkach boisk. 

korzysci

Co oferujemy?

Przede wszystkim – fachowe doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu. Nasz wyszkolony i profesjonalny personel na podstawie dogłębnej analizy trawnika przedstawi Ci plan pielęgnacji. Stosujemy metody o długofalowych efektach, a nie krótkotrwałe sztuczki. Dlatego nie musisz obawiać się, iż Twój trawnik zazieleni się tylko na jeden sezon.

Nasza ekspercka wiedza pozwala dostarczyć gotowe rozwiązania dla niemal wszystkich problemów związanych z pielęgnacją trawnika. Możesz zdecydować się na samodzielne prowadzenie programu dbania o trawnik lub też nasi specjaliści zajmą się tym za Ciebie.

Program Pielęgnacji “Zrób to sam”

Jego podstawą jest Bezpłatna Analiza Trawnika, którą rozpoczyna wypełnienie formularza online. Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji nasz ekspert przedstawi ci jasne wytyczne i wskazówki pielęgnacyjne, dostosowane do aktualnych potrzeb Twojego trawnika. Otrzymasz również zalecenia dotyczące prawidłowego stosowania nawozów.

Co więcej, doradca pozostanie z Tobą w kontakcie. Otrzymasz adres mailowy, abyś w każdej chwili mógł zasięgnąć jego rady. Dodatkowo, będziesz otrzymywać od niego maile przypominające o konieczności przeprowadzenia danego zabiegu. W ten sposób samodzielnie zadbasz o swój trawnik pod czujnym okiem naszego eksperta, będąc pewnym, że troszczysz się o niego w prawidłowy sposób.

Nasza profesjonalne doradztwo jest absolutnie bezpłatne. Nie wiąże się z koniecznością zakupu produktów lub usług, oferowanych przez Mr. Green Grass.

Stosowane produkty

W Programie Pielęgnacji wykorzystywane są kompozycje nawozowe stworzone i udoskonalane przez specjalistów Mr. Green Grass. Ich formuły zostały opracowane w drodze bezprecedensowych doświadczeń i szeregu eksperymentów. Co najmniej kilka razy w roku odwiedzaliśmy tysiące trawników w całej Polsce, dogłębnie analizując i monitorując jak na trawę wpływają poszczególne kompozycje oraz sposób ich aplikowania. Dlatego też mamy pełne przekonanie, że nasze nawozy zostały idealnie zoptymalizowane pod kątem działania w warunkach naszego krajowego środowiska.

Wszystkie produkty są bezpieczne w użyciu oraz przyjazne dla środowiska, zwierząt i ludzi. Spełniają wymagane normy i rygory. Dobieramy je dokładnie do potrzeb Twojego trawnika na podstawie eksperckiej analizy.

Co więcej, obliczymy najbardziej optymalne dawkowanie, a także powiemy Ci, kiedy należy zastosować odpowiedni nawóz lub środek ochrony roślin. Dzięki kontrolowanej aplikacji nawozów możesz być pewien, że otrzymasz najlepszą wersję swojego trawnika.

Usługi pielęgnacji trawnika od Mr. Green Grass

Oferujemy również możliwość prowadzenia czteroetapowego programu pielęgnacji przez naszych specjalistów. Po prostu odwiedzamy Twój ogród regularnie co ok. 8 tygodni, co zapewnia Twojemu trawnikowi właściwe odżywienie, we właściwym czasie i w kontrolowany sposób. Program zawiera świetnie zbilansowaną formułę, zapewniającą właściwe nawożenie Twojego trawnika przez cały rok. Sposób pielęgnacji jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, w oparciu o analizę wykonaną przez eksperta. My karmimy Twój trawnik – Ty dajesz mu pić 😉

Co więcej, płacisz po wykonaniu zlecenia, bez podpisywania wiążących umów.

Zabiegi ogrodnicze

Oczywiście, kompleksowa pielęgnacja trawnika to nie tylko nawożenie. Zabiegi ogrodowe możesz przeprowadzać indywidualnie, a zalecenia co do ich wykonania otrzymasz po przeprowadzeniu Bezpłatnej Analizy. Możesz też zdecydować się na naszych fachowców – w końcu od 20 lat mistrzowsko pielęgnujemy trawniki.

Przeprowadzamy takie zabiegi jak aeracja, wertykulacja, dosiew nasion czy piaskowanie. Wykorzystujemy profesjonalne i nowoczesne urządzenia. Nasi specjaliści od wertykulacji i napowietrzania nie są częścią czteroetapowego programu pielęgnacji. Korzystamy z ich pomocy tylko wówczas, gdy wymagają tego warunki panujące na trawniku.