Zwroty

Zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego wszystkim naszym klientom przysługuje przedłużone – aż 30 dniowe prawo zwrotu zamówionych produktów bez podania przyczyny. W celu dokonania zwrotu zalecamy pobranie oraz wypełnienie formularza odstąpienia od umowy. Zwroty w naszym sklepie są naprawdę proste!

Zwracany towar powinien być odesłany w oryginalnym opakowaniu, w którym został dostarczony, wraz z wypełnionym formularzem. Może to być także inne opakowanie, które spełnia wymogi kuriera: paczka w kształcie prostokąta o odpowiedniej wysokości, szerokości oraz głębokości. natomiast rogi i wszystkie boki należy odpowiednio zabezpieczyć opakowaniem kartonowym.

Zwroty towaru opłaca Kupujący.

Pobierz Formularz Zwrotu

Reklamacje

W przypadku stwierdzenia wady produktu prosimy wysłać informację na adres poczty elektronicznej – biuro@mrgreengrass.pl lub pisemnie na adres pocztowy sklepu:

Lawn Solutions sp. z o.o.
ul. Krakowska 95
32-050 Skawina

W opisie reklamacji należy podać:
Dane osobowe,
Numer zamówienia,
Nazwę reklamowanego produktu,
Opis reklamacji/wady
Zdjęcia wady

Ustosunkujemy się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Natomiast szczegółowy opis reklamacji produktu podany jest w regulaminie sklepu.

W przypadku odbioru przesyłki od kuriera i stwierdzenia uszkodzeń towaru wynikających bezpośrednio z uszkodzenia paczki/opakowania w transporcie, sugerujemy spisanie protokołu szkody z kurierem i przesłanie go na adres: biuro@mrgreengrass.pl wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym.