Systemy nawadniania

Jesteś zmęczony podlewaniem trawnika ręcznie lub przekładaniem zraszacza z miejsca na miejsce? Często zastanawiasz się, czy podlałeś ogród dostatecznie: nie za dużo ani nie za mało? Nasze profesjonalne systemy nawadniania (określane również jako tryskaczowe) zrobią to za Ciebie, podlewając cały ogród regularnie i automatycznie. Uruchomisz je z pomocą łatwych w obsłudze urządzeń sterujących. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina będziecie cieszyć się bujną zielenią zdrowego i pięknego trawnika przez cały sezon i nigdy więcej nie będziecie tracić czasu na podlewanie roślin.

Oferujemy najwyższej klasy systemy automatycznego nawadniania nie tylko dla ogrodów prywatnych, ale także dla obiektów komercyjnych takich jak boiska sportowe, siedziby firm, restauracje, hotele czy stacje benzynowe. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby dostosować system do dowolnego kształtu i rozmiaru posesji oraz istniejących potrzeb.

Systemy nawadniania zakładamy zarówno na istniejących obiektach i ogrodach jak i na nowych inwestycjach. Używamy tylko innowacyjnych produktów wiodących firm (Rain Bird, Wheathermatic, Toro, Nelson, Hunter), aby zapewnić niezawodne działanie oraz bezproblemowe utrzymanie przez wiele lat.

rainbird

Działanie systemu

W naszych systemach stosujemy zraszacze typu „pop-up”, które wynurzają się z poziomu gruntu podczas nawadniania trawnika, a następnie znikają w ziemi, gdy skończą podlewanie. Dlatego też nie ma żadnego problemu z koszeniem trawy ani z normalnym użytkowaniem trawnika. Tego typu system nie wpływa także na jakość gry, odbywającej się na murawie sportowej. Co więcej, niczym nie musisz się martwić podczas Twojej nieobecności. Automatyczny system zraszania zadba o właściwe podlewanie roślin oraz trawnika. Jeżeli spadnie wystarczająca ilość deszczu – nie będzie nawadniał murawy do momentu, kiedy trawnik będzie tego potrzebował. Proces zraszania odbywa się wczesnym rankiem.

Zalety automatycznego nawadniania

Przede wszystkim, wykorzystywane nowoczesne metody i technologie sprawiają, że ceny w pełni zautomatyzowanych systemów stają się coraz przystępniejsze dla klientów indywidualnych, a nie tylko dla firm czy klubów sportowych. Co więcej, nasze systemy nawadniania są łatwe w użyciu, ciche i bardzo wydajne. Dlatego też są wprost idealne do zastosowania nie tylko na boisku czy wokół firmy, ale także w przydomowym ogrodzie. Pomagają stworzyć i utrzymać gęste i zdrowe trawniki oraz przyczyniają się do odpowiedniego wzrostu i kondycji roślin. Nie tylko oszczędzają Twój czas przeznaczany na podlewanie, ale także są przyjazne dla środowiska, ponieważ ograniczają zużycie wody. Zapewniając równomierne nawodnienie, potęgują działanie nawozów. To trwałe i niezawodne rozwiązanie, idealne zarówno do użytku profesjonalnego, jak i dla osób prywatnych.

systemy nawadniania

Mr. Green Grass – dlaczego warto?

Nasza firma ma ponad 20 lat doświadczenia w branży ogrodniczej, w tym w zakresie instalacji i konserwacji automatycznych systemów nawadniania. Wykwalifikowani pracownicy posiadają odpowiednie certyfikaty dokumentujące wielostopniowe szkolenia w zakresie instalacji systemów. Oferujemy nie tylko obsługę na najwyższym poziomie, ale także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapewniamy również najwyższą jakość produktów i materiałów do montażu automatycznego nawadniania.

system nawadniania

Usługi świadczymy w aglomeracjach: warszawskiej, krakowskiej, łódzkiej, toruńskiej i bydgoskiej. Oferujemy bezpłatną wizytę wraz z wstępną wyceną systemu automatycznego nawadniania. Natomiast dla klientów którzy jeszcze nie posiadają założonego ogrodu przedstawimy kosztorys od podstaw.

Skontaktuj się z nami i pozwól nam spełnić Twoje oczekiwania dotyczące wyglądu i kondycji Twojego trawnika i ogrodu.