Siewnik na kółkach do nawozu i trawy – Mr. Green Grass®

  • Idealny do powierzchni powyżej 400 m²
  • Precyzyjna regulacja dawkowania
  • Umożliwia pracę bez wysiłku i zbędnego dźwigania
  • Posiada automatyczny mechanizm rozsypujący

Na stanie

299 

SKU: SIE/002 Kategoria:

Siewnik na kółkach do nawozu i trawy – Mr. Green Grass®

Wygodny siewnik na kółkach do nawozu i trawy – Mr. Green Grass® to wszechstronne narzędzie ogrodnicze, które przyda się do wielu prac w ogrodzie. Zapewnia dokładny i równomierny siew trawy lub nawozów granulowanych. Co więcej, zimą może posłużyć do rozsypywania piasku lub soli na chodnikach i ścieżkach.

Rozsiewacz idealnie sprawdzi się na dużych powierzchniach, powyżej 400 m². Ponadto, pozwala precyzyjnie określić dawkę na m² terenu. Dzięki temu z łatwością wysiejemy piękny, gęsty i równy trawnik, a także zapewnimy trawie równomierne nawożenie. Pojemność zbiornika wynosi 10 kg, tak więc zaoszczędzimy czas, gdyż nie trzeba często dosypywać materiału siewnego. Zasięg rozrzutu wnosi 1,5 metra. Co więcej, siewnik posiada mechanizm „Stop” dla pełnej kontroli nad pracą.

Ten model siewnika jest bardzo wygodny w użytkowaniu dzięki zamontowanym kółkom. Posiada długi uchwyt, który nie męczy dłoni. Co więcej, posiada automatyczny mechanizm rozsypujący, dzięki czemu praca podczas wysiewania lub nawożenia ogrodu praktycznie nie wymaga wysiłku. Rozsiewacz jest bardzo łatwy w obsłudze. Wystarczy zapełnić go materiałem do wysokości 3/4, ustalić gęstość wysiewu, odbezpieczyć urządzenie i maszerować z urządzeniem po trawniku, pilnując równomiernego tempa pracy.

Siewnik wykonano z mocnego tworzywa sztucznego odpornego na wstrząsy i uderzenia, a także na wpływ niekorzystnych warunków pogodowych.

Posiadasz niewielki ogródek lub działkę? W takim razie nasz Siewnik ręczny do nawozu i trawy – Mr. Green Grass® będzie dla Ciebie idealny!

Parametry

Waga15 kg
Objętość zbiornika

8-10 litrów