Siewnik ręczny do nawozu i trawy – Mr. Green Grass®

  • Idealny do powierzchni poniżej 400 m²
  • Jest łatwy w użyciu
  • Posiada ergonomiczny uchwyt
  • Zajmuje mało miejsca

7 w magazynie

112 

Mr. Green Grass
Mr. Green Grass
201 opinii Google
Sebastian Musialek
Sebastian Musialek
2022-11-07
Produkty tej firmy są naprawdę rewelacyjne. Zastosowałem na początku października anty mech. Po kilku dniach po mchu nie było śladu. Równiez zgodnie z poradą otrzymaną od Pana Olafa pierwszy raz przeprowadziłem wertykulacje na jesień (październik) a nie na wiosnę jak co roku. Po wertykulacji zrobiłem dosiew z użyciem ich mieszanki sportowej i cały trawnik posypałem ich nawozem jesiennym. Po 3 tygodniach trawa wygląda super, jest żywo zielona i jędrna. Natomiast nasiona trawy sportowej wzeszły rewelacyjnie i super zagęściły trawnik. Polecam każdemu produkty tej firmy. Na wiosnę zakupię u nich kolejne nawozy do lolejnych etapów pielęgnacji trawnika.
Czytaj więcej
Konrad Żurek
Konrad Żurek
2022-11-07
super obsługa! gorąco polecam
Czytaj więcej
Ludwik Zaunar
Ludwik Zaunar
2022-11-05
Profesjonalna firma :) polecam !!!
Czytaj więcej
Paweł Arsenich
Paweł Arsenich
2022-11-04
Fantastyczna firma
Czytaj więcej
Wincenty Jankowski
Wincenty Jankowski
2022-10-30
Doradztwo na odległość, to forma, której nie da się niczym zastąpić jak się dziej coś dziwnego lub niedobrego na moim trawniku. Szczególne podziękowanie dla Olafa, kompetencja, zrozumienie natychmiastowa reakcja, odpowiedzi, podpowiedzi same dobre działania. POLECAM
Czytaj więcej
SKU: SIE/001 Kategoria:

Siewnik ręczny do nawozu i trawy – Mr. Green Grass®

Wygodny w użyciu siewnik ręczny do nawozu i trawy – Mr. Green Grass® to bardzo przydatne i wszechstronne urządzenie, które sprawdzi się na powierzchni poniżej 400 m². Ten model siewnika będzie idealny na działce lub w mniejszym ogrodzie.

Rozsiewacz pozwala na precyzyjny i równomierny wysiew nasion trawy lub nawozów granulowanych. Pozwala precyzyjnie określić dawkę na m² terenu, dzięki czemu z łatwością wysiejemy piękny, gęsty i równy trawnik, a także zapewnimy trawie równomierne nawożenie. Pojemność siewnika to 1,5 kg, a szerokość rozsiewu – 1,5 m. Siewnik posiada mechanizm „Stop” dla pełnej kontroli nad pracą oraz przycisk spustowy i 5-stopniową regulację gęstości wysiewu. Co więcej, w okresie zimowym może posłużyć do rozsypywania piasku lub soli na ścieżkach.

Rozsiewacz został wykonany z tworzywa sztucznego wysokiej jakości, które odporne jest na wstrząsy i uderzenia, a także na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Dodatkowo, jest niewielki i nie zajmuje dużo przestrzeni. Nawet jeśli nie posiadasz wiele miejsca na przechowywanie narzędzi ogrodniczych, nasz siewnik z pewnością się zmieści.

Siewnik jest bardzo łatwy w obsłudze. Wystarczy zapełnić go materiałem, ustalić gęstość wysiewu, odbezpieczyć urządzenie i kręcić korbką równomiernie rozsiewając nasiona czy nawóz na trawniku. Urządzenie ma wygodny uchwyt, który nie męczy dłoni. Co więcej, rotacyjny mechanizm siewnika uruchomisz z łatwością przy użyciu dźwigni, umieszczonej w ergonomicznym uchwycie.

Jeżeli posiadasz dużą działkę lub trawnik, z pewnością przyda ci się rotacyjny Siewnik na kółkach do nawozu i trawy – Mr. Green Grass®.

Parametry

Waga1 kg
Objętość zbiornika

2 litry