Siewnik ręczny do nawozu i trawy – Mr. Green Grass®

  • Idealny do powierzchni poniżej 400 m²
  • Jest łatwy w użyciu
  • Posiada ergonomiczny uchwyt
  • Zajmuje mało miejsca
  • Dostępny w kolorze granatowym

Na stanie

112 

SKU: SIE/001 Kategoria:

Siewnik ręczny do nawozu i trawy – Mr. Green Grass®

Wygodny w użyciu siewnik ręczny do nawozu i trawy – Mr. Green Grass® to bardzo przydatne i wszechstronne urządzenie, które sprawdzi się na powierzchni poniżej 400 m². Ten model siewnika będzie idealny na działce lub w mniejszym ogrodzie.

Rozsiewacz pozwala na precyzyjny i równomierny wysiew nasion trawy lub nawozów granulowanych. Pozwala precyzyjnie określić dawkę na m² terenu, dzięki czemu z łatwością wysiejemy piękny, gęsty i równy trawnik, a także zapewnimy trawie równomierne nawożenie. Pojemność siewnika to 1,5 kg, a szerokość rozsiewu – 1,5 m. Siewnik posiada mechanizm „Stop” dla pełnej kontroli nad pracą oraz przycisk spustowy i 5-stopniową regulację gęstości wysiewu. Co więcej, w okresie zimowym może posłużyć do rozsypywania piasku lub soli na ścieżkach.

Rozsiewacz został wykonany z tworzywa sztucznego wysokiej jakości, które odporne jest na wstrząsy i uderzenia, a także na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Dodatkowo, jest niewielki i nie zajmuje dużo przestrzeni. Nawet jeśli nie posiadasz wiele miejsca na przechowywanie narzędzi ogrodniczych, nasz siewnik z pewnością się zmieści.

Siewnik jest bardzo łatwy w obsłudze. Wystarczy zapełnić go materiałem, ustalić gęstość wysiewu, odbezpieczyć urządzenie i kręcić korbką równomiernie rozsiewając nasiona czy nawóz na trawniku. Urządzenie ma wygodny uchwyt, który nie męczy dłoni. Co więcej, rotacyjny mechanizm siewnika uruchomisz z łatwością przy użyciu dźwigni, umieszczonej w ergonomicznym uchwycie.

Jeżeli posiadasz dużą działkę lub trawnik, z pewnością przyda ci się rotacyjny Siewnik na kółkach do nawozu i trawy – Mr. Green Grass®.

Parametry

Waga1 kg
Objętość zbiornika

2 litry