Środek na chwasty na trawniku – Starane 260 EW

  • zawiera trzy substancje czynne, które zwalczają chwasty
  • działa selektywnie i układowo nie uszkadzając darni
  • wystarczy jeden zabieg w sezonie
  • po godzinie środek zostaje pobrany przez chwasty
  • po trzech dniach trafia do korzeni
Zastosowanie: Na chwasty
100 ml250 ml
Wyczyść

45 69 

SKU: Brak danych Kategoria:

Środek na chwasty na trawniku – Starane 260 EW

Innowacyjny środek na chwasty – Starane 260 EW to rozwiązanie w walce z niechcianymi roślinami dwuliściennymi, które zakłócają estetykę i zdrowie Twojego ogrodu. Dzięki swojej zaawansowanej formule, ten wysoce skuteczny koncentrat celuje w szeroką gamę roślin, w tym babkę lancetowatą i zwyczajną, gwiazdnicę pospolitą, białą koniczynę, bezwonnego krwawnika, pospolitego mniszka lekarskiego, czepną przytulię, zwykłą stokrotkę, polną niezapominajkę oraz szczaw o tępionych listkach.

Rozwinięta z myślą o bezpieczeństwie trawników formuła tego produktu została skonstruowana w taki sposób, by nie tylko skutecznie eliminować chwasty, ale również chronić i wspierać zdrowy rozwój trawy. Starane 260 EW zawiera trzy kluczowe substancje aktywne, które zapewniają selektywne i systemowe działanie, dzięki czemu herbicyd działa tylko na niepożądane rośliny, nie uszkadzając przy tym cennego dla nas trawnika.

Co więcej, wyjątkowa formuła tego środka pozwala na jego szybkie wchłanianie przez chwasty już w ciągu godziny od aplikacji, co zapewnia, że składniki aktywne szybko docierają do systemu korzeniowego roślin, efektywnie uniemożliwiając im ponowny wzrost. Już po pierwszych 1-2 dniach od zastosowania można zauważyć pierwsze efekty działania, a pełna eliminacja chwastów następuje w ciągu kilku dni, co czyni ten środek wyjątkowo efektywnym w krótkim czasie.

Starane 260 EW został zaprojektowany do stosowania przez cały okres wegetacyjny, co oznacza, że jedna aplikacja w sezonie jest wystarczająca, by utrzymać Twój trawnik wolny od chwastów i zachować jego estetyczny wygląd. To nie tylko oszczędność czasu i energii, ale również gwarancja długotrwałych efektów, które pozwolą Ci cieszyć się pięknym i zdrowym trawnikiem przez cały rok.

Wyobraź sobie trawnik, który nie tylko zachwyca swoją zielonością i gęstością, ale także jest wolny od wszelkich niechcianych roślin. Dzięki Starane 260 EW, to wizja, która może stać się rzeczywistością. Zapewnij sobie i swojej rodzinie miejsce, gdzie możecie cieszyć się pięknem natury bez zbędnych przeszkód.

Kiedy stosować środek na chwasty

Kiedy stosować środek na chwasty

Sposób użycia

Preparat ma formę koncentratu. Aplikacja tego środka wymaga użycia opryskiwacza. Należy wcześniej przygotować i odmierzyć odpowiednią ilość koncentratu, a następnie wlać ją do zbiornika opryskiwacza, który został już częściowo napełniony wodą. Po dopełnieniu zbiornika wodą, mieszankę należy dokładnie wymieszać i przystąpić do opryskiwania. Optymalny czas stosowania tego herbicydu to okres, kiedy chwasty intensywnie rosną, czyli od początku wiosny do wczesnej jesieni.

Środek należy stosować w dawkowaniu: 30-40 ml w 2-3 l wody / 100 m².

Uwagi

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013 r. o środkach ochrony roślin. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Wszelkie informacje o zagrożeniach i środkach bezpieczeństwa zawarte są w załączonej karcie charakterystyki.

Parametry

Waga0.7 kg
Zastosowanie

Na chwasty

Stosowanie

Kwiecień / Wrzesień

Opakowanie

100 ml, 250 ml