Trawa uniwersalna Ostoja – mieszanka nasion Mr. Green Grass®

  • idealna do zakładania nowych trawników
  • także do przesiewania i rekultywacji zniszczonych
  • trawy o niskich wymaganiach glebowych
  • szybko wzrasta i dobrze się regeneruje
  • zawiera różne gatunki traw dla zróżnicowanego efektu

Na stanie

Rodzaj: uniwersalna

198 

SKU: NAS/006 Kategoria:

Trawa uniwersalna Ostoja – mieszanka nasion Mr. Green Grass®

Trawa uniwersalna Ostoja to mieszanka nasion traw, która zachwyci Cię swoją wszechstronnością i niezwykłymi właściwościami. Niezależnie czy planujesz założyć nowy trawnik, odświeżyć już istniejący,  lub wykonać rekultywację zniszczonego,  nasza mieszanka sprawdzi się doskonale. Dzięki trawom o niskich wymaganiach glebowych, szybkim wzrostom i doskonałej zdolności do regeneracji, Twój trawnik będzie prezentował się zawsze zdrowo i zielono.

Życica trwała to gatunek trawy, który charakteryzuje się dużą odpornością na susze i mrozy. Jest to trawa bardzo wytrzymała, co sprawia, że idealnie nadaje się na tereny intensywnie użytkowane.

Kostrzewa czerwona Antoinette to trawa, która z kolei wyróżnia się pięknym czerwonym kolorem, co dodaje trawnikowi wyjątkowego charakteru.

Kostrzewa czerwona Dark z kolei posiada ciemnozielone liście i jest bardzo wytrzymała na niskie temperatury.

Kostrzewa szczeciniasta Bornito to trawa, która nadaje trawnikowi delikatnego wyglądu i doskonale się sprawdza na terenach o niskim natężeniu użytkowania.

Dzięki różnorodności gatunków traw, nasza mieszanka zapewni Ci zróżnicowany efekt wizualny i stworzy piękną zieloną oazę w Twoim ogrodzie. Wybierając trawę uniwersalną Ostoja, możesz mieć pewność, że Twój trawnik będzie zdrowy, mocny i piękny przez wiele lat. Norma wysiewu to tylko 25g/m², co oznacza, że nasza mieszanka jest bardzo wydajna.

Postaw na jakość i wybierz Trawę Uniwersalną Ostoja już dziś!

Parametry

Waga5 kg
Życica trwała Aut

35%

Kostrzewa czerwona

30% (Antoinette), 20% (Dark)

Kostrzewa szczeciniasta

15% (Bornito)

Rodzaj

uniwersalna