Trawa odporna – mieszanka nasion Mr. Green Grass®

3 kg6 kg
Wyczyść

99 189 

Mr. Green Grass
Mr. Green Grass
201 opinii Google
Sebastian Musialek
Sebastian Musialek
2022-11-07
Produkty tej firmy są naprawdę rewelacyjne. Zastosowałem na początku października anty mech. Po kilku dniach po mchu nie było śladu. Równiez zgodnie z poradą otrzymaną od Pana Olafa pierwszy raz przeprowadziłem wertykulacje na jesień (październik) a nie na wiosnę jak co roku. Po wertykulacji zrobiłem dosiew z użyciem ich mieszanki sportowej i cały trawnik posypałem ich nawozem jesiennym. Po 3 tygodniach trawa wygląda super, jest żywo zielona i jędrna. Natomiast nasiona trawy sportowej wzeszły rewelacyjnie i super zagęściły trawnik. Polecam każdemu produkty tej firmy. Na wiosnę zakupię u nich kolejne nawozy do lolejnych etapów pielęgnacji trawnika.
Czytaj więcej
Konrad Żurek
Konrad Żurek
2022-11-07
super obsługa! gorąco polecam
Czytaj więcej
Ludwik Zaunar
Ludwik Zaunar
2022-11-05
Profesjonalna firma :) polecam !!!
Czytaj więcej
Paweł Arsenich
Paweł Arsenich
2022-11-04
Fantastyczna firma
Czytaj więcej
Wincenty Jankowski
Wincenty Jankowski
2022-10-30
Doradztwo na odległość, to forma, której nie da się niczym zastąpić jak się dziej coś dziwnego lub niedobrego na moim trawniku. Szczególne podziękowanie dla Olafa, kompetencja, zrozumienie natychmiastowa reakcja, odpowiedzi, podpowiedzi same dobre działania. POLECAM
Czytaj więcej
SKU: NAS/003 Kategoria:

Trawa odporna – mieszanka nasion Mr. Green Grass®

Mieszanka traw przeznaczona na obiekty intensywnie użytkowane, takie jak: boiska sportowe, tereny rekreacyjne, place zabaw. Charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, silną i zwartą murawą, a także zdolnością do szybkiej samoregeneracji. Trawa odporna wymaga jednak intensywnej pielęgnacji, to jest nawożenia, nawodnienia i koszenia. Zwarta i wytrzymała darń daje wysokie walory estetyczne i użytkowe.

Norma wysiewu: 25 g/m²

Potrzebujesz silnej i odpornej mieszanki trawnikowej? Koniecznie sprawdź Trawę na tereny suche i skarpy – to idealny produkt na nasłonecznione stanowisko!

Parametry

WagaBrak danych
Życica trwała typ 1

30%

Życica trwała typ 2

20%

Kostrzewa rozłogowa

20%

Wiechlina łąkowa typ 1

20%

Wiechlina łąkowa typ 2

10%

Opakowanie

3 kg, 6 kg