Rozsiewacz Pro do nawozu i trawy – Mr. Green Grass®

  • Przeznaczony do powierzchni powyżej 1500 m²
  • Duży zbiornik o pojemności 60 litrów
  • Praktyczne koła i ergonomiczny uchwyt
  • Szeroki zasięg rozrzutu

Brak w magazynie

SKU: SIE/003 Kategoria:

Rozsiewacz Pro do nawozu i trawy – Mr. Green Grass®

Praktyczny, duży rozsiewacz Pro do nawozu i trawy – Mr. Green Grass® to wielofunkcyjny sprzęt ogrodniczy, niezwykle przydatny do wielu prac w ogrodzie. Gwarantuje dokładny i równomierny wysiew zarówno trawy, jak i nawozów granulowanych. Co więcej, zimą może posłużyć również do sypania piasku lub soli na chodnikach i ścieżkach. Siewnik idealnie sprawdzi się na dużych powierzchniach, powyżej 1500 m², a także na boiskach piłkarskich.  Pozwala precyzyjnie określić ilość sypanego materiału na m² terenu. Tym sposobem bez problemu zasiejemy piękną, gęstą i równą murawę, a także  równomiernie odżywimy cała powierzchnię trawnika. Pojemność zbiornika wynosi aż 60 litrów, czyli około 56 kg, tak więc zaoszczędzimy czas, gdyż nie trzeba często dosypywać materiału, który jest aktualnie rozprowadzany. Zasięg rozrzutu wnosi 3,5 metra. Co więcej, siewnik posiada mechanizm „Stop”. Zapewnia to pełną kontrolę nad pracą narzędzia.

Rozsiewacz, pomimo swojego dużego rozmiaru, jest bardzo praktyczny w użyciu za sprawą zamontowanych kółek. Posiada wygodny uchwyt, który nie męczy dłoni, nawet przy dłuższym użytkowaniu. Co więcej, jest wyposażony w automatyczny mechanizm rozsypujący, dzięki czemu praca podczas wysiewania lub nawożenia ogrodu praktycznie jest bezwysiłkowa. Siewnik jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy zapełnić go materiałem do wysokości 3/4, ustalić gęstość wysiewu, odbezpieczyć urządzenie i maszerować po trawniku, pilnując równomiernego tempa pracy.

Rozsiewacz wykonano z mocnego tworzywa sztucznego odpornego na wstrząsy i uderzenia, a także na wpływ niekorzystnych warunków pogodowych.

Posiadasz ogród lub działkę poniżej 1500 m²? W takim razie nasz Siewnik na kółkach do nawozu i trawy – Mr. Green Grass® będzie dla Ciebie idealny!

Parametry

Waga18 kg
Objętość zbiornika

60 litrów