Aerator w płynie

  • rewitalizuje trawnik
  • napowietrza i użyźnia glebę
  • poprawia przepływ wody, tlenu i nawozów do korzeni
  • przyspiesza mineralizację resztek organicznych
  • jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska

Brak w magazynie

Kategoria:

Aerator w płynie

Aerator do trawnika w płynie to biologiczny preparat, którego skład opiera się na naturalnych składnikach. Zawiera pożyteczne mikroorganizmy, pozytywnie wpływające na kondycję trawnika. Jest to bezpieczny produkt, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób przeprowadzisz napowietrzanie trawnika.

Co daje zabieg aeracji trawnika? Przede wszystkim, ziemia zostaje odpowiednio napowietrzona, a przez to staje się mniej zbita i lżejsza. Dzięki temu korzenie uzyskują łatwiejszy dostęp do wody, tlenu i nawozów. Co więcej, poprawa struktury i właściwości gleby pozytywnie wpływa na wzmocnienie korzeni, a tym samym na kondycję i wygląd trawnika. Trawa rośnie silna i zdrowa. Aerator w płynie, wprowadzony do gleby, przyspiesza mineralizację resztek organicznych. Dodatkowo, redukuje chorobotwórcze bakterie, wirusy i grzyby.

Kiedy stosować

Kiedy stosować aerator w płynie

Sposób użycia

Do dozownika, który jest nakrętką butelki zawierającej preparat należy podłączyć wąż ogrodowy z szybkozłączką, odkręcić wodę i zwolnić blokadę na dozowniku poprzez przekręcenie jej. Preparat zacznie się pobierać z dozownika i mieszać z wodą, którą należy podlać trawnik. Opakowanie zawiera 600 ml preparatu i wystarcza do oprysku trawnika na powierzchni około 300 m². Zabieg ten należy przeprowadzić dwa-trzy razy w ciągu sezonu wegetacyjnego.

Należy pamiętać, aby preparat chronić przed dziećmi. Nie należy przechowywać go razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Środek przechowywać w temperaturze 0-35°C. Podczas stosowania aeratora nie wolno spożywać posiłków i napojów oraz palić wyrobów tytoniowych. Należy unikać wdychania cieczy roboczej. Po zużyciu preparatu puste opakowanie należy potraktować jak odpad komunalny.

Parametry

Waga0.7 kg
Opakowanie

600 ml