Automatyczna kosiarka RK 2000 PRO

RK 2000 Pro sprawi, że Twój trawnik zawsze będzie w doskonałym stanie. Jej zdolność koszenia do samej krawędzi sprawi, że trawnik będzie idealnie wypielęgnowany. Automatyczna kosiarka sprawdzi się w ogrodzie o powierzchni do 2000 m².

8 399 

Mr. Green Grass
Mr. Green Grass
201 opinii Google
Sebastian Musialek
Sebastian Musialek
2022-11-07
Produkty tej firmy są naprawdę rewelacyjne. Zastosowałem na początku października anty mech. Po kilku dniach po mchu nie było śladu. Równiez zgodnie z poradą otrzymaną od Pana Olafa pierwszy raz przeprowadziłem wertykulacje na jesień (październik) a nie na wiosnę jak co roku. Po wertykulacji zrobiłem dosiew z użyciem ich mieszanki sportowej i cały trawnik posypałem ich nawozem jesiennym. Po 3 tygodniach trawa wygląda super, jest żywo zielona i jędrna. Natomiast nasiona trawy sportowej wzeszły rewelacyjnie i super zagęściły trawnik. Polecam każdemu produkty tej firmy. Na wiosnę zakupię u nich kolejne nawozy do lolejnych etapów pielęgnacji trawnika.
Czytaj więcej
Konrad Żurek
Konrad Żurek
2022-11-07
super obsługa! gorąco polecam
Czytaj więcej
Ludwik Zaunar
Ludwik Zaunar
2022-11-05
Profesjonalna firma :) polecam !!!
Czytaj więcej
Paweł Arsenich
Paweł Arsenich
2022-11-04
Fantastyczna firma
Czytaj więcej
Wincenty Jankowski
Wincenty Jankowski
2022-10-30
Doradztwo na odległość, to forma, której nie da się niczym zastąpić jak się dziej coś dziwnego lub niedobrego na moim trawniku. Szczególne podziękowanie dla Olafa, kompetencja, zrozumienie natychmiastowa reakcja, odpowiedzi, podpowiedzi same dobre działania. POLECAM
Czytaj więcej
SKU: ROB/RK2000PRO Kategoria:

Automatyczna kosiarka RK 2000 PRO

RK 2000 PRO to robot koszący, który charakteryzuje się doskonałą przyczepnością kół. Dlatego też kąt nachylenia gruntu do 45 procent nie stanowi dla niego żadnego problemu! Platforma tnąca z zawieszeniem wahadłowym i przesuniętymi ostrzami zawsze zapewnia doskonałe rezultaty koszenia – nawet na nierównym terenie.

Maksymalna wysokość koszenia wynosi 100 mm. Wydajny akumulator pracuje około 100-120 minut, a następnie automatyczna kosiarka sama wróci do stacji ładującej na 1-2 godziny. Dzięki tej mocy robot koszący doskonale sprawdzi się na trawnikach o powierzchni do 2000 m². Co więcej, unikalna technologia zapewnia doskonałe rezultaty koszenia nawet na krawędziach i obrzeżach trawnika. Sterowanie i programowanie modelu RK 2000 PRO jest bardzo łatwe dzięki kolorowemu ekranowi dotykowemu. Po zainstalowaniu harmonogramu koszenia kosiarka automatyczna dba o trawnik prawie samodzielnie.

Jeżeli szukasz modelu z ekranem dotykowym, ale przeznaczonego dla mniejszych powierzchni, koniecznie sprawdź kosiarkę samojezdną RK 1000 PRO!

Parametry

Waga10 kg
Maksymalna powierzchnia trawnika

do 2000 m²

Szerokość koszenia

21 cm

Gwarancja

2 lata