Kosiarka samojezdna RK 1000 PRO

RK 1000 Pro to nowoczesny robot, którego cechuje zdolność koszenia do samej krawędzi. Kosiarka samojezdna, oparta na opatentowanym systemie, nadaje się do średnich ogrodów o powierzchni do 1000 m².

6 799 

Mr. Green Grass
Mr. Green Grass
201 opinii Google
Sebastian Musialek
Sebastian Musialek
2022-11-07
Produkty tej firmy są naprawdę rewelacyjne. Zastosowałem na początku października anty mech. Po kilku dniach po mchu nie było śladu. Równiez zgodnie z poradą otrzymaną od Pana Olafa pierwszy raz przeprowadziłem wertykulacje na jesień (październik) a nie na wiosnę jak co roku. Po wertykulacji zrobiłem dosiew z użyciem ich mieszanki sportowej i cały trawnik posypałem ich nawozem jesiennym. Po 3 tygodniach trawa wygląda super, jest żywo zielona i jędrna. Natomiast nasiona trawy sportowej wzeszły rewelacyjnie i super zagęściły trawnik. Polecam każdemu produkty tej firmy. Na wiosnę zakupię u nich kolejne nawozy do lolejnych etapów pielęgnacji trawnika.
Czytaj więcej
Konrad Żurek
Konrad Żurek
2022-11-07
super obsługa! gorąco polecam
Czytaj więcej
Ludwik Zaunar
Ludwik Zaunar
2022-11-05
Profesjonalna firma :) polecam !!!
Czytaj więcej
Paweł Arsenich
Paweł Arsenich
2022-11-04
Fantastyczna firma
Czytaj więcej
Wincenty Jankowski
Wincenty Jankowski
2022-10-30
Doradztwo na odległość, to forma, której nie da się niczym zastąpić jak się dziej coś dziwnego lub niedobrego na moim trawniku. Szczególne podziękowanie dla Olafa, kompetencja, zrozumienie natychmiastowa reakcja, odpowiedzi, podpowiedzi same dobre działania. POLECAM
Czytaj więcej
SKU: ROB/RK1000PRO Kategoria:

Kosiarka samojezdna RK 1000 PRO

Robot koszący RK 1000 PRO jest to nowoczesny model, który zapewnia precyzyjne koszenie na zboczach do 45 procent nachylenia gruntu. Maksymalny obszar pracy kosiarki to 1000 m², a jej szerokość koszenia wynosi 21 centymetrów. Co więcej, praktyczna technologia cięcia poza rozstawem osi ogranicza do minimum liczbę poprawek na krawędziach.

Kosiarka samojezdna RK 1000 PRO doskonale przycina trawnik przy wysokości koszenia od 20 do 100 mm, nawet na nierównym terenie. Kolorowy ekran dotykowy sprawia, że ​​obsługa jest wyjątkowo łatwa. Bez najmniejszego problemu ustawisz na przykład harmonogram koszenia. Wreszcie czujnik przeszkód 360° gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo podczas poruszania się po ogrodzie – w którym prawie nie zauważysz robota koszącego ze względu na niski poziom hałasu.

Poszukujesz modelu do mniejszej powierzchni? Koniecznie sprawdź kosiarkę automatyczną RT 700!

Parametry

Waga10 kg
Maksymalna powierzchnia trawnika

do 1000 m²

Szerokość koszenia

21 cm

Gwarancja

2 lata