Kosiarka automatyczna RT 700

Praktyczny i wygodny robot koszący RT 700 łączy w sobie wysoką funkcjonalność oraz nowoczesny design. Akumulator kosiarki automatycznej został zaprojektowany na 700 m² trawnika. Czas koszenia wynosi 90 minut.

4 499 

SKU: ROB/RT700 Kategoria:

Kosiarka automatyczna RT 700

Robot koszący RT 700 to wygodny i uniwersalny model. Dzięki wyjątkowej przyczepności terenowych kół, nachylenia gruntu aż do 30 procent nie stanowią dla niego problemu. Co więcej, optymalna szerokość cięcia, wynosząca 18 cm, imponuje doskonałą precyzją i równomiernością koszenia nawet na nierównym terenie. Jednocześnie specjalnie opracowany system tnący zapewnia zawsze perfekcyjne cięcie.

Kosiarka automatyczna świetnie sprawdza się na różnych wysokościach koszenia, od 15 aż do 60 mm. Niskie obroty silnika szczotkowego i jego zoptymalizowany napęd zapewniają absolutnie cichą pracę przez cały dzień. Akumulator został zaprojektowany na powierzchnię 700 m². Dodatkowo powierzchnię trawnika do koszenie można podzielić na dwa osobne obszary. Czas koszenia wynosi 90 minut, zaś czas ładowania – 180 minut.

Samoczyszczący agregat do mulczowania znacznie ułatwia pielęgnację trawnika. Skoszonych źdźbeł nie trzeba grabić, zaś pozostawione na trawniku działają jak naturalny kompost.

Do kosiarki dołączamy 200 m przewodu granicznego oraz 250 kołków montażowych.

Jeżeli potrzebujesz automatycznej kosiarki na mniejszą powierzchnię, z pewnością robot koszący RT 300 sprawdzi się doskonale!

Parametry

Waga15 kg
Maksymalna powierzchnia trawnika

do 700 m²

Szerokość koszenia

18 cm

Gwarancja

2 lata