Kosiarka automatyczna RT 700

Praktyczny i wygodny robot koszący RT 700 łączy w sobie wysoką funkcjonalność oraz nowoczesny design. Akumulator kosiarki automatycznej został zaprojektowany na 700 m² trawnika. Czas koszenia wynosi 90 minut.

4 499 

Mr. Green Grass
Mr. Green Grass
201 opinii Google
Sebastian Musialek
Sebastian Musialek
2022-11-07
Produkty tej firmy są naprawdę rewelacyjne. Zastosowałem na początku października anty mech. Po kilku dniach po mchu nie było śladu. Równiez zgodnie z poradą otrzymaną od Pana Olafa pierwszy raz przeprowadziłem wertykulacje na jesień (październik) a nie na wiosnę jak co roku. Po wertykulacji zrobiłem dosiew z użyciem ich mieszanki sportowej i cały trawnik posypałem ich nawozem jesiennym. Po 3 tygodniach trawa wygląda super, jest żywo zielona i jędrna. Natomiast nasiona trawy sportowej wzeszły rewelacyjnie i super zagęściły trawnik. Polecam każdemu produkty tej firmy. Na wiosnę zakupię u nich kolejne nawozy do lolejnych etapów pielęgnacji trawnika.
Czytaj więcej
Konrad Żurek
Konrad Żurek
2022-11-07
super obsługa! gorąco polecam
Czytaj więcej
Ludwik Zaunar
Ludwik Zaunar
2022-11-05
Profesjonalna firma :) polecam !!!
Czytaj więcej
Paweł Arsenich
Paweł Arsenich
2022-11-04
Fantastyczna firma
Czytaj więcej
Wincenty Jankowski
Wincenty Jankowski
2022-10-30
Doradztwo na odległość, to forma, której nie da się niczym zastąpić jak się dziej coś dziwnego lub niedobrego na moim trawniku. Szczególne podziękowanie dla Olafa, kompetencja, zrozumienie natychmiastowa reakcja, odpowiedzi, podpowiedzi same dobre działania. POLECAM
Czytaj więcej
SKU: ROB/RT700 Kategoria:

Kosiarka automatyczna RT 700

Robot koszący RT 700 to wygodny i uniwersalny model. Dzięki wyjątkowej przyczepności terenowych kół, nachylenia gruntu aż do 30 procent nie stanowią dla niego problemu. Co więcej, optymalna szerokość cięcia, wynosząca 18 cm, imponuje doskonałą precyzją i równomiernością koszenia nawet na nierównym terenie. Jednocześnie specjalnie opracowany system tnący zapewnia zawsze perfekcyjne cięcie.

Kosiarka automatyczna świetnie sprawdza się na różnych wysokościach koszenia, od 15 aż do 60 mm. Niskie obroty silnika szczotkowego i jego zoptymalizowany napęd zapewniają absolutnie cichą pracę przez cały dzień. Akumulator został zaprojektowany na powierzchnię 700 m². Dodatkowo powierzchnię trawnika do koszenie można podzielić na dwa osobne obszary. Czas koszenia wynosi 90 minut, zaś czas ładowania – 180 minut.

Samoczyszczący agregat do mulczowania znacznie ułatwia pielęgnację trawnika. Skoszonych źdźbeł nie trzeba grabić, zaś pozostawione na trawniku działają jak naturalny kompost.

Do kosiarki dołączamy 200 m przewodu granicznego oraz 250 kołków montażowych.

Jeżeli potrzebujesz automatycznej kosiarki na mniejszą powierzchnię, z pewnością robot koszący RT 300 sprawdzi się doskonale!

Parametry

Waga15 kg
Maksymalna powierzchnia trawnika

do 700 m²

Szerokość koszenia

18 cm

Gwarancja

2 lata