Robot koszący RT 300

Kosiarka RT 300 łączy w sobie nowoczesny i wyrafinowany design z najlepszą wydajnością koszenia. Przeznaczony na trawniki średniej wielkości, do 300 m².

3 599 

Mr. Green Grass
Mr. Green Grass
201 opinii Google
Sebastian Musialek
Sebastian Musialek
2022-11-07
Produkty tej firmy są naprawdę rewelacyjne. Zastosowałem na początku października anty mech. Po kilku dniach po mchu nie było śladu. Równiez zgodnie z poradą otrzymaną od Pana Olafa pierwszy raz przeprowadziłem wertykulacje na jesień (październik) a nie na wiosnę jak co roku. Po wertykulacji zrobiłem dosiew z użyciem ich mieszanki sportowej i cały trawnik posypałem ich nawozem jesiennym. Po 3 tygodniach trawa wygląda super, jest żywo zielona i jędrna. Natomiast nasiona trawy sportowej wzeszły rewelacyjnie i super zagęściły trawnik. Polecam każdemu produkty tej firmy. Na wiosnę zakupię u nich kolejne nawozy do lolejnych etapów pielęgnacji trawnika.
Czytaj więcej
Konrad Żurek
Konrad Żurek
2022-11-07
super obsługa! gorąco polecam
Czytaj więcej
Ludwik Zaunar
Ludwik Zaunar
2022-11-05
Profesjonalna firma :) polecam !!!
Czytaj więcej
Paweł Arsenich
Paweł Arsenich
2022-11-04
Fantastyczna firma
Czytaj więcej
Wincenty Jankowski
Wincenty Jankowski
2022-10-30
Doradztwo na odległość, to forma, której nie da się niczym zastąpić jak się dziej coś dziwnego lub niedobrego na moim trawniku. Szczególne podziękowanie dla Olafa, kompetencja, zrozumienie natychmiastowa reakcja, odpowiedzi, podpowiedzi same dobre działania. POLECAM
Czytaj więcej
SKU: ROB/RT300 Kategoria:

Robot koszący RT 300

Model RT 300 wchodzi w skład naszej oferty zautomatyzowanych kosiarek. Jest to szczególnie kompaktowy model, który imponuje wysokim komfortem w użytkowaniu na przydomowych trawnikach.

Co więcej, cechuje się także doskonałymi możliwościami terenowymi na zboczach do 30 procent nachylenia gruntu. Dzięki szerokości koszenia wynoszącej zaledwie 18 cm robot koszący RT 300 jest szczególnie zwrotny, dlatego też świetnie sprawdzi się na niewielkich powierzchniach. Model ten najlepiej nadaje się do trawników o maksymalnej powierzchni sięgającej do 300 m².

Agregat tnący nadaje się świetnie do niskiego koszenia, wynoszącego zaledwie 1,5 cm. Z tego powodu idealnie nadaje się do skracania wypielęgnowanych trawników ozdobnych. Jednak nawet dłuższe źdźbła (do 60 mm) nie stanowią żadnego problemu dla naszego najmniejszego modelu! Jego platforma zapewnia równomierne koszenie nawet na nierównym terenie. Ogromną zaletą robota koszącego RT 300 jest opatentowana konstrukcja wnętrza, która ułatwia czyszczenie z pozostałości trawy wokół noża tnącego. Dodatkowo, ten model kosiarki samojezdnej cechuje wyjątkowo cicha praca.

W skład zestawu wchodzi 125 metrów przewodu granicznego oraz 150 kołków montażowych.

Poszukujesz modelu do większego trawnika? Koniecznie sprawdź kosiarkę automatyczną RT 700!

Parametry

Waga15 kg
Maksymalna powierzchnia trawnika

do 300 m²

Szerokość koszenia

18 cm

Gwarancja

2 lata