Kosiarka robot RS 635 PRO S

RS 635 PRO S to model, który reprezentuje najwyższy poziom robotów koszących. Oprócz doskonałych wyników koszenia oferuje także pełen zakres inteligentnych funkcji. Wyposażona w dwa ostrza, kosiarka robot przytnie trawę aż do samych krawędzi!

Brak w magazynie

SKU: ROB/RS635PROS Kategoria:

Kosiarka robot RS 635 PRO S

Dzięki dużej szerokości koszenia 56 cm ten model robota koszącego jest idealny do dużych trawników o powierzchni do 5000 m². Kosiarka robot jest wyposażona we wszystkie inteligentne funkcje dodatkowe.

Posiada również RoboHome, czyli zadaszenie stacji. Co więcej, z łatwością obsłużysz go za pomocą RoboConnect. Jest to funkcja sterowania głosowego oraz przez aplikację internetową. Precyzja cięcia dwoma ostrzami i swobodnie obracającą się głowicą z nożami jest absolutnie wyjątkowa. Umożliwia to idealne przycinanie krawędzi trawnika, dlatego wszelkie poprawki należą do przeszłości. Tryb TurboMow radzi sobie również z dłuższą trawą i wyłącza się automatycznie po osiągnięciu żądanej długości ostrza.

Interesują Cię automatyczne kosiarki najwyższej klasy? W takim przypadku robot do koszenia trawy RS 625 PRO z pewnością przykuje Twoja uwagę!

Parametry

Waga20 kg
Maksymalna powierzchnia trawnika

do 5000 m²

Szerokość koszenia

56 cm

Gwarancja

2 lata